etruenfies

M-pilet

Intercomi M-pileti lahendus põhineb SMS, MMS ja WAP tehnoloogial. Põhimõte on väga lihtne. Ostes pileti internetist ja sisestades seal oma mobiiltelefoni numbri, saadetakse pileti triipkood Sinu telefonile, mis ongi Sinu M-pilet.

Mõned näited, kuidas M-piletid välja näevad ja kes neid kasutavad (tulevikus).

1. Lennufirmad

Intercomi M-piletit saab kasutada edukalt ka lennupiletina ehk pardakaardina. Lihtne on seda esitada turvakontrollis ja pardale minnes. Piletit loetakse telefonist täpselt samamoodi nagu loetakse triipkoodi paberpileti pealt – laser skanneriga.
Kokkuhoid paberpiletite pealt on kasulik nii loodusele kui lennufirmale. Aastas kulub paberpileteid ainuüksi Estonin-Airil 800 tuhat.

2. Kinod

Laialdast kasutust maailmas on leidnud M-pilet just kinodes. Mobiilse pileti rakendamine kinos ei ole kulukas, ega nõua erinevaid investeeringuid. Intercomi poolt on olemas vastav valmislahendus, mida saab iga kino oma piletimüügi süsteemiga siduda. Paku oma klientidele uut ja mugavat piletilahendust kasutades M-piletit.

3. Kontserdid

Väga mugav on osta pilet internetist. Veel mugavam oleks kui Sa saaksid selle kohe kätte. Nüüd on see täiesti võimalik kasutades Intercomi M-pileti lahendust.
Peale ostu sooritamist saadetakse pileti triipkood Sinu mobiiltelefonile. Ei ole muret et pilet jääb maha, sest mobiiltelefoni kanname alati kaasas.

4. Laevad

Internetist pileti ostmine on suhteliselt igapäevane tegevus. Mõned firmad saadavad broneeringu numbri sõnumiga telefonile. Intercom viis teenuse sammukese edasi.
Nüüd saadetakse pileti triipkood otse Sinu telefonile, mida on imelihtne esitada piletikontrollis.

5. Poed

Kõik suuremad poed saavad kasutada teenust mobiilne kupong, millega saab saata püsiklientidele allahindlust võimaldavaid kuponge. Mobiilset kupongi on väga lihte lugeda poes olemasoleva laser skanneriga. Üllata oma kliente millegi uuega.

6. Mobiilne ID

Mobiilne ID on Intercomi poolt välja töötatud lahendus, kus on võimalik saata kliendi pilt mobiiltelefonile kasutades MMS tehnoloogiat. Selle eelduseks on et teenusepakkujal on olemas klientidest pildid. Enam ei pea Sa kaasa kandma isikuttõendavat dokumenti, sest mobiilse ID peal on olemas ka Teie pilt.

Investorile - Oled huvitatud uutest pileti ja sidelahendustest?

Võta ühendust: Indrek.Kelder[at]arengufond.ee, investeerimisekspert või Riho Pihlakas, riho[at]intercom.ee, tel 53461790 ja saame kokku Eesti Arengufondis, Tornimäe 5 ning räägime lähemalt.